Lütfen Bekleyiniz...Kurumsal Yapı

Hakkımızda


Bizi Biz Yapan

Çalışma Prensiplerimiz

Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, Osmaniye’de Psikolojik ve Pedagojik Danışmanlık Hizmetini 2015 yılında vermeye başladık. Osmaniye’de ilk kurulan psikolojik danışmanlık merkezi olma ayrıcalığını ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Sağlıklı birey demek; bedensel, zihinsel, duygusal açıdan sağlıklı olmak demektir. Ancak ilk kurulduğumuz yıllarda bir sürü sağlık kuruluşu ve hastanenin olduğu bir yerde, ruh sağlığı hizmeti veren bir kurumun olmaması dikkatimizi çekmişti. Açılış aşamasında, Osmaniye’de kimse bu hizmeti almaya gelmez denildiğini anımsıyoruz. Sanıldığı gibi olmadı. İnternet sitelerimiz ve sosyal medya üzerinden yaptığımız bilgilendirme yazılarımızla, videolarımızla, yayınlarımızla, ücretsiz seminerlerimizle psikolojik danışmanlık hizmeti almanın da normal olduğunu anlatmaya çalıştık. Bedeninde bir rahatsızlık olduğunda, ilgili bir hekime rahatlıkla ve utanılmadan gidildiği gibi, yaşamsal zorluklardan kaynaklı sıkıntılarıyla ilgili de destek alınabileceğini öğrettik. Şuan geldiğimiz nokta şudur ki; Osmaniye’de insanımız kendisi için, çocuğu için, evliliği ya da bir yakını için bu desteği almayı artık normal görüyor. Bizim Osmaniye’ye kazandırdığımız en büyük desteğin bu olduğunu düşünüyoruz.

Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, 3,5 yıl içinde dokunduğumuz yaşamların memnuniyetiyle büyüdük ve artık profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman klinik psikolog, psikiyatrist, psikoterapist, pedagog ve eğitmenleriyle yine Osmaniye’de ilk ve tek kurumsal danışmanlık merkezi olmanın gururu taşıyoruz.https://osmaniyepedagog.com/wp-content/uploads/2018/09/Ofis-Resimleri-5.jpg

Koşulsuz Kabul

Danışanlarımıza din, dil, ırk, cinsiyet veya cinsel tercih farkı gözetilmeksizin olduğu gibi kabul edilerek eşit davranılır.


Gönüllülük

Danışanlarımızın görüşme, değişim ve gelişme için istekli ve gönüllü olmaları esastır.


Alanda Yeterlilik-Yetkinlik

Sadece alanımızla ilgili konularda, uzmanı olduğumuz yöntemler ve yetkin olduğumuz alanlarda çalışırız.


https://osmaniyepedagog.com/wp-content/uploads/2018/09/doctor-writing1.png

0123456789001234567890 YILLIK

MESLEKİ KARİYER

2001 yılında Ankara’ da Başlayıp halen Osmaniye’ de devam eden meslek yaşantısı…


01234567890

UZMAN

Psikiyatri, Psikolojik Danışma, Psikoloji, Öğrenci Koçu konusunda uzman kadro…0123456789001234567890

UZMANLIK ALANI

Psikiyatri / Çocuk – Ergen – Yetişkin Psikoterapisi / Deneyimsel Oyun Terapisi / EMDR / Bilişsel Davranışçı Terapi / Cinsel Terapi / Aile Terapisi / Akıl ve Zeka Oyunları / Öğrenci Koçluğu gibi farklı disiplinlerde sertifikalandırılmış uzmanlık alanı..


01234567890012345678900123456789001234567890

den fazla KAYITLI DANIŞAN

Alanında yetkin uzmanlardan hizmet almış danışanlarımızın deneyimimize katkısı…


Alanına hakim, deneyimli uzmanlar arıyoruz…

TAKIMIMIZA KATILIN

Osmaniye’ de Çocuk Pedagog

18 yılı aşkın süredir alanında aktif bir şekilde hizmet veren, Uzman Psikolojik Danışman Güzide TÜRKYILMAZ; çocuk, ergen ve yetişkinlerde Ruh Sağlığı Hizmetleri ve Psikolojik Danışmanlık alanındaki profesyonel çalışmalarını Ankara’dan Osmaniye’ye getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Her Hakkı Saklıdır. GebzeSoft 2018