Lütfen Bekleyiniz...Çocuk-Ergen Terapisti / Psikolog

PSİKOLOG SELİN ATEŞER

https://osmaniyepedagog.com/wp-content/uploads/2018/09/selin-ataser.jpg

Randevu Planla

Çalışma Saatleri
Kendisine Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ


0545 645 45 01

elitpsikoloji@gmail.com

Randevu Planla


2017 yılında Elit Danışmanlık ailesine katılan Selin ATEŞER, çocuk ve gençlerin çok sevdiği Selin ablası olmayı başarmıştır. Deneyimsel Oyun Terapisi ve Bilişsel Davranışçı Terapi ile onların yaşamlarına dokunmaya, ailelerine ebeveyn danışmanlığı yapmaya devam etmektedir.

İlk ve orta öğretim yıllarımı doğum yerim olan Osmaniye de tamamladım. 2011 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünü kazanıp, Doğu Akdeniz Üniversitesinde 1 yılı hazırlık olmak üzere totalde 5 yıl, eğitim dili İngilizce olarak Psikoloji Bölümünde öğrenim gördüm.

Psikolog unvanı ile Şubat 2017 yılında mezun oldum. Osmaniye ye döndükten kısa bir zaman sonra Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezinde psikolog olarak çalışmaya başladım. Haziran 2017 de devamlı olarak danışan görmeye başladım.

EĞİTİMLER/KONFERANSLAR

  • Psikoloji İstanbul & Famıly Psychologıcal Servıces & Byron Norton-Carol Norton/ Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi
  • Cinsel Sağlık Enstitüsü/ Çocuk Ve Ergenlerde Bütüncül Psikoterapi Eğitimi
  • Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği/ Çocuk Ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
  • Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları/ Aile Danışmanlığı Eğitimi
  • Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği & Bağlamsal Bilimler Ve Psikoterapiler Derneği/ Kabul Ve Kararlılık Terapisi Eğitimi (ACT)
  • Hasan Kalyoncu Üniversitesi/ Psikoloji Gündemi 10 Bilişsel Davranışçı Psikoterapi-Çocuk Ergen Yetişkin
Hizmet Alanlardan…

HAKKIMIZDA SÖYLENENLER


Artık kendime daha çok güveniyorum. Artık kendimi daha çok seviyorum. Her şeyi Güzide hocama borçluyum. Vajinismusu sayesinde aştık. Kelimelerle ifade edilemez mutluluğum. Çok şey öğrettiniz bana. Çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz hiç solmasın


Duygu


Biz Güzide Hanım’dan çok memnunuz. 10 yaşında oğlumu götürdüm. Anne ve babası boşanan bir çocuk olarak psikolojik sıkıntısı vardı. Hiç konuşmayan, her şeye itiraz eden, oyun oynamaktan bile mutlu olmayan çocuğumu bana geri kazandırdı. Bu sebeple çok teşekkür ediyorum kendisine. Danışanlarına da tavsiye olarak bu uzun bir süreç pes etmemelerini ısrarla devam etmelerini öneriyorum.


Seren


Mükemmel bir ortam içinde 10 numara muhabbet. Sadece 1 saat içinde hayatı konustuk. Zaman nasıl geçiyor anlamıyorsunuz. Ben o 1 saatte öyle huzurlu öyle mutlu oldum ki anlatamam. Sanki bütün sıkıntılar bitti. İnşallah devamı gelirde. Bu kâbustan kurtulurum. Size de tavsiyem kesinlikle doğru seçim Güzide hanım. Alanına hakim 10 numara uzman kendisi


Osman Elif Köse


Osmaniye’ de Çocuk Pedagog

18 yılı aşkın süredir alanında aktif bir şekilde hizmet veren, Uzman Psikolojik Danışman Güzide TÜRKYILMAZ; çocuk, ergen ve yetişkinlerde Ruh Sağlığı Hizmetleri ve Psikolojik Danışmanlık alanındaki profesyonel çalışmalarını Ankara’dan Osmaniye’ye getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Her Hakkı Saklıdır. GebzeSoft 2018