Lütfen Bekleyiniz...Bizim

Hakkımızda Söylenenler

Hizmet Alanların

Kaleminden


Herşey için çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten isminiz kadar güzide bir insansınız. İyi ki girdiniz hayatımıza. Sizi seviyoruz.


FATMA K.

Çok mutluyum Güzide hanımla tanıştığım için. Oğlum onun sayesinde iyileşti. Minnettarım kendisine. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Çok iyi bir psikolog gerçekten. Herkesin gittiğinde verim alabileceğini düşünüyorum


ZEYNEP İ.

Muhtesem ötesi bir sey ben bu kadar cabuk olacagini dusunmemistim panik ataksiz bir hayatcok tesekkur ederim Güzide hanim güler yüzünüz ve size yakisan kahkahalariniz hic bitmesin iyiki sizi tanidim isinizin uzmani oldugunuzu en iyi sekil kanitladiniz sizi tanimasaydim su an hala korkularima ve yanlizligima mahkum kalacaktim size ve calisanlariniza birde bu konuda bana inanip destek veren güzel esime cok tesekkur ediyorum.


SİNEM K.

Siz bizim süper kahramanımızsınız güzide hanım


HALİSE S.

Çözülmesi imkansız görünen çıkmazlardan ya da kendi başımıza çözememeye alıştığımız ve kabullendiğimiz sorunlarımızdan kurtulmak için bir uzman desteği almak en doğru yol.Hele ki karşınıza çıkan kişi Güzide Hanım gibi bir uzmansa,kendi gücünüzü farkedip o koca koca görünen sorunların üzerini ezip geçmek çok daha kolay.Sizi kısa zamanda çözümlemesiyle,öğrettiği tekniklerle,bakış açınızda yarattığı değişimlerle,kronik sorunları dahi kısa zamanda çözümlemesiyle profesyonelliğine,samimiyetine,yarattığı güven ve huzur duygusuna hayran olduğum kadın;Osmaniye için çok büyük şanssınız ve iyi ki varsınız.


DR. DENİZ A.

Degerli hocam hakkinda ne soylesem ne yazsam az gelir Allah senden bin kere razi olsun. En olmazlari olduran insan. Hayal bile edemediklerimi onun saysinde yasiyorum onun sayesinde mutlu huzurlu ve saglikli bir evlilik yasiyorum. Okadar degerli ki terapi bitmesine ragmen etkisi hala devam ediyor ve hala evde muhabbetiniz geciyor. Hakkınızı odeyemeyiz tum kalbimle soylurum ki Dularimdasiniz sayin hocam. Sevgilerimle..


GÜL B.

Değerli Güzide hocam, bizimle beraber yürüdüğünüz bu yolda bizlere adeta navigasyon gibi doğru yolu gösterdiğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Vajinismus sürecini birlikte atlattığımız için çok mutluyum. Sizi unutmayacağım


OSMAN B.

Güzide Hanımdan öncelikle Allah razı olsun diyorum.Hayatıma değen sihirli bir değnek olarak görüyorum.Psikolojik olarak çok dipte bir yerden 3 ay gibi kısa bir sürede çıkardı.Keşke kendisiyle daha önceden tanışma fırsatım olsaydı.Herkesin hiç tereddüt etmeden ve kendisine daha fazla eziyet etmeden gelir tedavi olmasını tavsiye ederim.Kendisine çok teşekkür ediyorum.


G.K.

5 mart 2018 tarihinde üzgün,yorgun ve kaygılı olduğum için ilk randevuma geldim. Sosyal anksiyetem olduğunu öğrendim.Problemin tanımlanması ve bu konuda yardım almak benim için çok önemliydi. Yaklaşık 3 ay süren terapi sırasında bir çok duygu, düşüncemi keşfetme imkanım oldu. Verilen ödevler,görevler sayesinde sosyal becerilerimde, benlik algımda değişiklikler oldu.Artık kendimi daha iyi, Mutlu ve yeterli, başarılı hissediyorum.Terapiye gelmek benim için çok yerinde bir kararmış bu deneyim bana birçok şey kattı. Artık gelecek için daha umutluyum. Güzide Hanıma sevgilerle.


EZGİ

Bizim için

Uzman Yorumları


Disiplini, insana duyduğu saygı, iş ahlakı ve gelişmeye doymayan karakteri ile başvurulacak en kaliteli uzmanlardandır Sevgili Güzide.. Elini kime değse güzelleştirir…


https://osmaniyepedagog.com/wp-content/uploads/2015/12/sign-7-white.png

TÜĞBA GÖRGÜNOĞLU YÜCEL,
TUĞBA YÜCEL İÇGÖRÜ DANIŞMANLIK


İş disiplini yüksek, her güne yeni bir deneyim gözüyle bakan, kendisine sınırlar koymayıp bir çok alanda eğitim peşinde olan bir meslektaşım…


https://osmaniyepedagog.com/wp-content/uploads/2015/12/sign-6-white.png

ERCAN TEKİN, İNAN PEDAGOJİ & PSİKOLOJİ


Osmaniye’ de Çocuk Pedagog

18 yılı aşkın süredir alanında aktif bir şekilde hizmet veren, Uzman Psikolojik Danışman Güzide TÜRKYILMAZ; çocuk, ergen ve yetişkinlerde Ruh Sağlığı Hizmetleri ve Psikolojik Danışmanlık alanındaki profesyonel çalışmalarını Ankara’dan Osmaniye’ye getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Her Hakkı Saklıdır. GebzeSoft 2018